Sexymama

Sexymama

A je to tady. Jako každý rok, touhle dobou..Srdce sem, srdce tam, srdce kam se podívám! Na rovinu říkám, že nejsem oslavovatelkou tohoto svátku. Můj muž to ví a tak mne o ruku požádal 1. Máje. Ale když na Vás odevšad vyskakujou růže, bonboniéry, kýčovité plyšové figurky a štíhlé + mladé modelíny ve spodním prádle, které si pro tuto příležitost prostě musíte koupit (to spodní prádlo..), je těžké vše 100% ignorovat. Hlavně teda to prádlo, že..Protože mi díky tomu tanou na mysl ty vytahané 100x prané košilky a kdysi děsně moderní kalhotky, které dneska mají podobu těch slavných bombarďáků Bridget Jonesové. Tak jak ze sebe vykřesat tu atraktivní mladici, kterou kdysi tak urputně uháněl?

Kamarádka se například rozhodla nafotit teď tak populární budoir fotky a dát je svému partnerovi jako překvapení. No, představila jsem si sebe samu, jak se rozvaluju na vypůjčené posteli a snažím se "svůdným" pohledem, který jsem si jistě minimálně 3 týdny předem nacvičovala před zrcadlem, svést fotografku, které se při vší snaze prostě nemůžu vejít do hledáčku a tento nápad jistojistě zavrhuju. Stejně si myslím, že tyhle fotky si ženské nadělují samy pro sebe, aby se za 20 let se sklenkou vína dojímaly nad lety minulými - já to bohužel nestihla..:)) Další variantu mi navrhla kolegyně, která svému novopečenému manželovi darovala večeři s přespáním v kajutě na jedné pražské lodi. U nás by asi pokus to udělat ze sebe znovuatraktivní protějšek hned u druhého chodu, kdy bychom začli myslet na tu kajutu bez dětí a možnost se po x letech pořádně a nerušeně vyspat...

A tak jsem se rozhadla to pojmout úplně jinak. Objednala jsem se v týdnu ke kadeřnici a na masáž. Jenom já sama. Pak pojedu domů a v tramvaji na mě budou všichni koukat, jak mi to děsně sluší. A já to budu vědět a užívat si to. Pak si doma otevřu lahev vína a uvařím thajské curry. Hodně ostré. Prostě jídlo, které mě baví, ne krupici, ne špagety s máslem a cukrem. K tomu si pustím nahlas Yvonne Sanchez a budu tančit..Zatím pořád sama! Nakonec si oblíknu to šedé tílko a vytahané tepláky, které má na mě tak rád. A hezky se namaluju. Roztáhnu gauč, protože u stolu jíst tentokrát nebudem, přichystám do DVD Snídani u Tiffaniho no a nakonec se mu pověsím kolem krku ještě ve dveřích, až příjde domů z práce. A to by v tom byl čert. Protože když se budu cítit dobře a sexy já, bude mě tak i každý vidět..:) Jo a děti? Ty má na hlídání  kamarádka s pokyny, že má volat až když poteče krev..;) Tak krásný večer, dámy! Nejen svatého Valentýna!